O mnie


Witam serdecznie na stronie Kancelarii!

Skoro Państwo tu trafiliście  to zapewne oznacza, że szukacie zaufanego prawnika, któremu możecie powierzyć prowadzenie istotnej dla Was sprawy. Na tej stronie znajdziecie podstawowe informacje o Kancelarii oraz obszarach mojej praktyki.
Jestem absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego, pracę dyplomową obroniłam w Katedrze Prawa Finansowego. Ukończyłam również studia podyplomowe na Wydziale Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska Politechniki Łódzkiej na kierunku Zarządzanie Nieruchomościami, gdzie uzyskałam zawodową licencję państwową. Aplikację radcowską odbyłam w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Łodzi, następnie zdałam państwowy egzamin radcowski i zostałam wpisana na listę Radców Prawnych pod nr. ŁD - M - 1859.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam jeszcze w trakcie studiów. Począwszy od 2005 r. rozpoczęłam współpracę z kancelariami Radców Prawnych i Adwokatów, następnie kancelariami finansowymi oraz spółkami kapitałowymi, w tym spółką akcyjną notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie jako prawnik in-house, gdzie przez wiele lat zajmowałam się w szczególności obsługą korporacyjną grupy kapitałowej oraz analizą ryzyka prawnego w zakresie prawa kontraktowego, uczestnicząc wielokrotnie w niestandardowych projektach operacyjnych spółki.

Zawód Radcy Prawnego, podlegający ochronie Konstytucji RP, stanowi jedną z gwarancji poszanowania prawa. Wykonując zawód zaufania publicznego, objęty obowiązkowym ubezpieczeniem odpowiedzialności cywilnej, zapewniam najwyższą staranność i postępowanie zgodnie z zasadami etyki zawodowej, gwarantując poufność i zachowanie w tajemnicy informacji uzyskanych od Państwa w trakcie współpracy.

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z obszarami praktyki Kancelarii!